• 031 - 34008
 • خانهمشاوره و خریدمشاوره و خرید تجهیزات شبکه

  مشاوره و خرید تجهیزات شبکه

  مشاوره و خرید تجهیزات شبکه در آرمان حساب

  مشاوره و خرید تجهیزات شبکه از خدمات IT در آرمان حساب می باشد. که برای هر کسب و کاری باید با در نظر گرفتن اندازه واحد تجاری انجام شود. زیر ساخت شبکه در بسیاری از مشاغل یکی از مهم ترین هزینه های سرمایه ای می باشد. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید تجهیزاتی که قصد خرید دارید، متناسب با کسب و کار شما باشد. و در مدت زمان کوتاهی غیر قابل استفاده نخواهد شد. کارشناسان متخصص آرمان حساب شما را در این زمینه به طور کامل راهنمایی می کنند.

   

  تجهیزات شبکه شامل چه مواردی می باشد

  تجهیزات شبکه مجموعه‌ای از دستگاه‌های فیزیکی یا شبکه‌ای است که برای تعامل و ارتباط بین واحدهای سخت‌افزاری که در یک شبکه کامپیوتری عملیاتی می‌شوند ضروری هستند. اینها قطعات سخت افزاری اختصاصی هستند که به یکدیگر متصل می شوند و شبکه را قادر می سازند تا به طور موثر و کارآمد عمل کند. سخت افزار شبکه را می توان بر اساس موقعیت و نقش آن در شبکه طبقه بندی کرد.

  انواع تجهیزات شبکه

  تجهیزات خدمات شبکه اکتیو که برای انجام دادن فعالیت خود به جریان الکتریکی نیاز دارند. این تجهیزات برای سازماندهی زیر ساخت فناوری اطلاعات یک شرکت ضروری است و برای ارائه ترافیک اطلاعات کارآمد و ایمن و همچنین تقویت و تبدیل سیگنال ها طراحی شده است. انواع تجهیزات اکتیو شبکه عبارتند از کارت شبکه ، سوئیج ها ، پرینت سرور ، تبدیل کننده فیبر نوری ، دیواره آتش و مسیریاب

  این نوع از تجهیزات خدمات شبکه پسیو برای فعالیت خود به جریان الکتریکی نیازی نیست. درواقع سخت افزار شبکه های غیرفعال آن بخش هایی از شبکه کامپیوتری هستند که در انتقال داده ها در شبکه نقش دارند. اما روی داده ها تغییر یا تاثیری ندارند. سخت افزار شبکه غیرفعال شامل: کابل (کابل فیبر نوری، کابل کواکسیال) کانکتورها می باشد.    

  یافتن تجهیزات شبکه مناسب

  مهمترین بخش خرید تجهیزات شبکه شما در هر مرحله از فرآیند داشتن مجموعه ای از اهداف و انتظارات از عملکرد شبکه شما می باشد. به زبان ساده درک کنید برای پیاده سازی شبکه به چه چیزی نیاز دارید. در مورد تجهیزات شبکه برای برآورد نیازی های کسب و کار شما انتخاب های زیادی وجود دارد. یافتن یک تجهیز شبکه با فرض اینکه چه انتظاری از آن داریم دشوار نیست. برای مثال تعیین اینکه آیا کسب و کار شما تمرکز بیشتری روی زیر ساخت داخلی، امنیت یا قبلیت های ویدیویی / صوتی نیاز دارد به شما کمک می کند تا سمت تجهیزات مناسب و بهترین فروشندگان متناسب با نیازهایتان هدایت شوید.

  انتخاب فروشنده تجهیزات شبکه مناسب

  فروشندگان تجهیزات شبکه از فروشندگان تخصصی تک برندی تا تامین کنندگان چندی برندی را شامل می شود و نیازهای زیرساخت شبکه در کسب و کارهای مختلف را تامین می کنند. در حالیکه یک فروشنده تک برندی ممکن است محصولات تخصصی تری به کسب و کار شما ارئه کند تامین کنندگانی که در حوزه ها و برندهای متنوع فعالیت می کنند انعطاف پذیری بیشتری در تامین نیازهای شما با قیمت پایین تر و قابلیت سازگاری با انواع بودجه را خواهند داشت. بر اساس بودجه و نیازهای کسب و کارتان یکی از این دو گروه تامین کننده را انتخاب می کنید.

  سخن آخر

  در نهایت، پیدا کردن تجهیزات شبکه مناسب با در نظر گرفتن بودجه کسب و کار شما و با در نظر گرفتن ایده و انتظارات خاصی که از شبکه خود دارید آغاز می شود. شرکت آرمان حساب اسپادانا می تواند به عنوان مشاوری مجرب و متخصص در تعیین نیاز و همچنین تهیه تجهیزات متناسب با بودجه و نیاز شما از تامین کنندگان با بهترین قیمت و کیفیت در کنار شما باشد.

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .