• 031 - 34008
 • خانهخدمات حسابداری

  خدمات حسابداری

  خدمات حسابداری

  فعالیت های حسابداری مجموعه ای از خدمات تخصصی که برای مدیریت امور حسابداری و مالی از ساده ترین تا پیچیده ترین امور توسط کارشناسان مجرب می باشد. در واقع به اموری که یک حسابدار در شرکت طبق اصول و قواعد حسابداری از قبیل تکمیل دفاتر حسابداری ، تهیه صورت های مالی ، ارائه گزارشات درون سازمانی ، برون سازمانی و … باید انجام دهد. 

   

  اجرای صفر تا صد حسابداری

  موسسه آرمان حساب با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص حسابداری با سابقه بالا توانایی اجرای خدمات حسابداری در اصفهان همراه با آموزش و آماده سازی نیروی متخصص و ارائه راهکار های مالی ، مالیاتی ، مدیریتی و حسابرسی سازمان ها از صفر تا صد را داشته و کلیه مراحل را به نحو احسنت انجام می دهند. 

  به دنبال یک شرکت حسابداری مطمئن می باشید ؟

  یکی از مسائلی که برای کارفرمایان مهم است انتخاب یک حسابدار مجرب می باشد. چرا که اطلاعاتی که در حرفه حسابداری و حسابرسی منتقل می شود بسیار محرمانه می باشد. بنابراین لازم است قبل از برون سپاری کارها از معتبر بودن شرکت های حسابداری و رضایت مشتریان آن شرکت مطمئن شوید. موسسه آرمان حساب این اطمینان خاطر را به شما مشتریان عزیز خواهد داد. 

  روش های خدمات حسابداری آرمان حساب

  امور حسابداری در کل به چهار روش برای کسب و کارها قابل ارائه می باشند. که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

  خدمات مشاوره مربوط به حسابداری


  این نوع از خدمات برای کسب و کارهایی پیشنهاد می گردد که در داخل مجموعه شخصی به عنوان حسابدار مشغول به کار می باشد، ولی جهت بررسی دقیق تر امور مالی و حسابداری یا تهیه گزارشات مدیریتی و همچنین انجام تکالیف مالیاتی، تامین اجتماعی و سایر سازمان های دولتی که اهمیت بسزایی دارد به مشاوره در زمینه حسابداری از شرکت های خبره نیاز دارند.

  مشاوره و نظارت از سوی شرکت حسابداری در این زمینه می تواند هم به صورت موردی باشد و یا طبق درخواست کارفرما بصورت پیوسته و منظم از سوی شرکت های مربوط به حسابداری انجام گیرد.

  خدمات استقرار و پشتیبانی سیستم های حسابداری


  این خدمات به شرکت های تازه تاسیس و یا شرکت هایی که از لحاظ سیستم های حسابداری کارایی مطلوب ندارند پیشنهاد می گردد. در روند ارائه این خدمات بعد از بررسی نوع نیازهای شرکت، کنترل های داخلی، گزارش های درون سازمانی و برون سازمانی مورد نیاز، حجم فعالیت شرکت و سایر پارامترهای تاثیر گذار مشاوره خرید نرم افزار حسابداری متناسب ارائه می گردد.

  لازم بذکر است شرکت آرمان حساب با توجه به قدمت 10 ساله آمادگی کامل جهت مشاوره، استقرار و پشتیبانی سیستم های حسابداری را ارائه می کند.

  خدمات اجرایی در زمینه حسابداری


  در برخی از شرکت ها تمامی امور مالی و حسابداری به شرکت های خبره در حسابداری سپرده می شوند. در این نوع خدمات تامین نیروی حسابداری، اجرا خدمات و پاسخگویی کامل به عهده شرکت ارائه دهنده این نوع خدمات می باشد. و کارفرما با انعقاد قرارداد تمام مسئولیت سیستم حسابداری را به شرکت ارائه دهنده خدمات محول می کند.

  خدمات 360 درجه حسابداری


  برخی از شرکت ها ممکن است به صورت ترکیبی چند مورد از خدمات ذکر شده را برای یک کسب و کار ارائه دهند. به طور کلی انجام امور حسابداري و مالیاتی به صورت 360 درجه قبل از اجرا به بررسی کامل نیاز دارد. چون ممکن است برای همه شرکت ها مفید نباشد. امور مالیاتی، مالی و حسابرسی داخلی، خدمات تامین منابع انسانی و حقوق و دستمزد بخشی از این نوع خدمات می باشد.

  خدمات حسابداری برون سپاری

  امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی کشور ، کسب و کارهایی که به دلیل عدم انعطاف پذیری توانایی تطبیق با شرایط موجود را نداشته باشند در معرض خطر هستند. یکی از عواملی که ممکن است باعث کاهش انعطاف پذیری یک شرکت شود، بزرگ بودن آن می باشد. به همین دلیل برخی شرکت ها ، بعضی از امور تخصصی خود از قبیل بازاریابی دیجیتال مارکتینگ و امور حسابداری خود را به مجموعه های از سازمان خود منتقل می کنند. این امور علاوه بر اهمیت بسیار زیاد، نیاز به تخصص دارند. که برای بسیاری از شرکت ها استخدام یک تیم برای انجام این امور از لحاظ مالی گزینه مناسبی نخواهد بود. که با این شیوه هم انعطاف پذیری مجموعه افزایش پیدا می کند. که از لحاظ اقتصادی صرفه بیشتری برای شرکت دارد.

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .