• 031 - 34008
 • خانهخدمات حسابداریخدمات حسابداری بهای تمام شده

  خدمات حسابداری بهای تمام شده

  در تعجب هستید چرا رقیبان شما محصولاتشان را با قیمت کمتر از شما تولید میکنند؟ جواب پیش ما است.

  خدمات حسابداری بهای تمام شده آرمان حساب

  حسابداری بهای تمام شده یکی از خدمات حسابداری می باشد. که شامل حسابداری مدیریتی و بخشی از حسابداری مالی بوده . که هدف آن بدست آوردن کل هزینه های تولید شرکت با نظارت بر هزینه های متغیر و ثابت است. 

  درواقع حسابداری بهای تمام شده روشی از حسابداری است که در آن هزینه های (متغیر و ثابت) مرتبط با ساخت یک کالا ردیابی، بررسی و مستندسازی می شود. به طوری که مدیران شرکت می توانند تصمیمات استراتژیک بهتری اتخاذ کنند، افزایش کارایی داشته باشند و بودجه دقیق تری تهیه کنند.

  بهتر است بدانید که هدف حسابداری بهای تمام شده افزایش حاشیه سود خالص یک شرکت است. که در آن به بررسی هزینه ها و محاسبه بهای تمام شده کالا می پردازند. تا با ارزیابی آن راهکارهایی را جهت کاهش بهای تمام شده، کنترل هزینه ها به مدیریت ارائه دهند. و بازدهی و سوددهی مجموعه را افزایش یابند. همچنین تجزیه و تحلیل گزارشات ارائه شده و بررسی روش های تولید در یک مجموعه در این مسیر بسیار حائز اهمیت است.

  برای کسب جایگاه خود در بازار باید تولید خود را به بهترین شکل کنترل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که تنها یکبار از متخصصان با سابقه آرمان حساب مشاوره بگیرید.

  برای تحول کسب و کار خود آماده اید؟

  روش های حسابداری بهای تمام شده

  تمامی هزینه های صورت گرفته برای تولید یک کالا و آماده سازی آن برای فروش در بهای تمام شده کالا موثر هستند. هزینه هایی از قبیل قیمت اولیه مصرفی و حقوق نیروی کار از جمله این موارد هستند.

  برای محاسبه بهای تمام شده کالا روش هایی متفاوتی از قبیل روش فایفو، لایفو، میانگین موزون، شناسایی ویژه، آخرین خرید و روش استاندارد وجود دارد. که هر مجموعه با توجه به سیاست و نوع فعالیت یکی از این روش ها را برای محاسبه بهای تمام شده اتخاذ می کند.

  خدمات حسابداری بهای تمام شده

  حسابداری بهای تمام شده با وجود اهمیت بسیار زیاد در مجموعه های تولیدی و کارخانجات ، در بخش های بازرگانی نیز کاربرد دارند. در بخش های تولیدی حسابداری بهای تمام شده به دو روش انجام می گیرد که عبارتند از : 

  1) سیستم بهایابی سفارش کار

  2) سیستم بهایابی مرحله ای

  ما دقیقا برای شما چه کاری انجام می دهیم:

  با توجه به حضور متخصصین شاخه های مختلف حسابداری در آرمان حساب، ما سازمان شما را از جنبه های مالی مختلفی مانند، حسابداری مالی، مدیریتی، مالیاتی و.. برسی کرده و بهترین راهکارها را به شما نشان می دهیم. 

  راهکارهای ما بهترین نتیجه را ندارد، چرا که بهترین راهکار برای پیشرفت در صنعت شما تصمیمات شما است. کار ما کمک به اتخاذ بهترین تصمیم از سمت شما است.

  وظایف حسابداری بهای تمام شده آرمان حساب

  عناصر تشکیل دهنده بهای تمام شده

  بهای تمام شده شامل عناوین هزینه زیادی می باشد ولی اگر یک تولید ساده را در نظر بگیریم هزینه های به شکل زیر دسته بندی می گردند.

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .