• 031 - 34008
 • خانهخدمات حسابداریخدمات حسابرسی داخلی

  خدمات حسابرسی داخلی

  مدیریت کسب و کار خود را با دیدی بهتر انجام دهید

  خدمات حسابرسی داخلی آرمان حساب

  امروزه در دنیای تجارت بدون بررسی اسناد مدارک مالی نمی توان اقتصاد سالمی را تجربه کرد و با توجه به گستردگی و پیچیدگی کسب و کارها، بیش از هر زمان دیگری نیاز به حسابرسی احساس می شود . حسابرسی داخلی که یکی از انواع حسابرسی می باشد ، به بررسی صحت و درستی امور مالی درون سازمان می پردازند. به عبارتی دیگر همچون فیلترهایی برای اشتباهات عمل می کنند. و در پروسه امور مالی اگر اشتباهاتی در ثبت اطلاعات رخ دهد چه سهوی چه عمدی، آنها را شناسایی و گزارش می کنند.

  برای تحول کسب و کار خود آماده اید؟

  مزیت حسابرسی داخلی آرمان حساب

  خدمات حسابرسی داخلی به بهبود فرآیند عملیاتی شرکت شما کمک می کند. بدین معنی که متخصصین آرمان حساب با بررسی بازدهی دارایی ها شما و نحوه نگهداری از آنها برنامه ای طراحی می کند تا به بهترین شکل از آنها استفاده شود.

  همیشه گزارشاتی که به دست شما می رسد قابل اتکا و اطمینان نیست. یکی از مزیت های حسابرس داخلی شما این است که گزارشاتی که به درستی تهیه نمی شوند و یا به نحوی مشخص ناقص تهیه می شوند، را شناسایی و به شما راهکاری برای برطرف کردن مشکلات ارائه می دهد.

  خدمات حسابرسی داخلی

  وظایف حسابرسی داخلی آرمان حساب

  انواع گزارشات در حسابرسی داخلی

  در حسابرسی داخلی دو نوع گزارش توسط حسابرس تهیه و در اختیار مدیران مجموعه قرار می گیرند که عبارتند از:

  در این گزارشات حسابرس داخلی به کنترل بودجه و بررسی عملکرد انجام شده در حوزه حسابداری می پردازد. همچنین حقوق و دستمزد کارکنان و روش پرداخت آن را چک می کند و در صورت لازم می تواند تغییراتی را در روش پرداخت ایجاد کند

  در این گزارشات حسابرس داخلی به بررسی کارایی بخش های مختلف می پردازد و در صورت لزوم جهت بهبود، تغییراتی را در بخش مربوطه ایجاد می کند.

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .