• 031 - 34008
 • خانهخدمات حسابداریخدمات حسابداری مالیاتی

  خدمات حسابداری مالیاتی

  مدیریت کسب و کار خود را با دیدی بهتر انجام دهید

  خدمات حسابداری مالیاتی آرمان حساب

  حسابداری مالیاتی از خدمات حسابداری به شمار می رود. که در آن شخص تنها به مبحث مالیات و حسابداری آن می پردازد. و گزارشات تهیه شده در اختیار افراد خارج از سازمان قرار می گیرد. امور مالیاتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. و با توجه به سخت گیری های سازمان اداره مالیات، هرگونه مغایرت میان اطلاعات، باعث جرائم سنگین مالیاتی برای سازمان می شود. به همین علت پیشنهاد می شود که برای انجام امور مالیاتی خود از خدمات حسابداری شرکتی با تجربه و کارآزموده استفاده کنید.

  برای تحول کسب و کار خود آماده اید؟

  هدف خدمات حسابداری مالیاتی آرمان حساب

  در کل مهم ترین هدف در حسابداری مالیاتی، رسیدگی به اموری از قبیل محاسبه مالیات بر درآمد، محاسبه هزینه های مورد پذیرش اداره مالیات و استهلاک می باشد. در این میان پیگیری معافیت های مالیاتی، جرائم و ضرایب مالیاتی و … نیز از وظایف دیگر در حسابداری مالیاتی بوده که در نهایت با بررسی های دقیق خود از بروز جرائم مالیاتی سنگین واحد اقتصادی جلوگیری کند.

  ما دقیقا برای شما چه کاری انجام می دهیم:

  با توجه به اهمیت حسابداری مالیاتی و سخت گیری ها و جرائم سنگین صورت گرفته از سمت سازمان اداره مالیات، پیشنهاد می شود حتما حسابداری مالیاتی مجموعه خود را به شرکت و گروهی با تجربه واگذار کنید تا در این راستا علاوه بر ارائه درست گزارشات مالیاتی به سازمان مربوطه، ضمن جلوگیری از جرائم مالیاتی بتواند با اطلاع دقیق از معافیت ها، به مجموعه شما سود هم برساند.

  در این زمینه مجموعه آرمان حساب نیز با استفاده از تجربه، آگاهی و دانش به روز خود در زمینه مالیات و حسابداری  مالیاتی خدماتی از قبیل مشاوره و اعزام نیرو انجام می دهد.

  بدون نگرانی بابت جریمه مالیاتی اظهار نامه مالیاتی خود را ارسال کنید
  خدمات حسابداری مالیاتی

  وظایف حسابداری مالیاتی آرمان حساب

  حسابدار مالیاتی باید به قوانین متعددی از قبیل قوانین مالیات های مستقیم، مالیات بر ارزش افزوده، قوانین بیمه تامین اجتماعی و اداره کار، تجارت و استانداردهای حسابداری در ایران تسلط کامل داشته باشد تا وظایف خود از قبیل تشکیل پرونده های مالیاتی و تنظیم اظهارنامه، تنظیم لایحه دفاع مالیاتی در پرونده ها، ارائه راهکارهایی جهت کاهش بدهی مالیاتی، تحریر دفاتر قانونی و تهیه گزارشات درآمد، هزینه و بدهی به صورت ماهانه و سالانه و … را به بهترین نحو انجام دهد. 

  برخی از خدمات حسابداری مالیاتی به شرح زیر می باشد.  

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .