• 031 - 34008
 • خانهخدمات IT

  خدمات IT

  خدمات IT

  خدمات IT در آرمان حساب

  خدمات IT در آرمان حساب با به کارگیری تخصص های فنی برای توانمندسازی سازمان ها در ایجاد مدیریت و بهینه سازی یا دسترسی به اطلاعات و فرآیندهای تجاری فعالیت دارند. در دنیای پر رقابت امروزی، سازمان‌ها در همه بخش‌ها به ارائه‌دهندگان خدمات فناوری اطلاعات روی می‌آورند تا به آنها در کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و افزایش عملکرد کمک کنند.

  به زبان ساده، خدمات فناوری اطلاعات خدمات ضروری هستند که دسترسی کسب و کارها را به ابزارهای فنی و همچنین ابزاری برای ساده کردن فرآیندهای عملیاتی و وظایف روزانه فراهم می کنند.

  مشاوره خرید آی تی

  مشاوره و خرید

  از چالش های شرکت های تجاری در زمینه IT تامین تجهیزات و سخت افزار مورد نیاز سازمان خود میباشد. شناخت نیاز، برآورد تجهیزات متناسب با نوع نیاز و همچنین تامین تجهیزات با کیفیت از مراکز معتبر نیازمند دانش تخصصی است. آرمان حساب با ارائه مشاوره تخصصی نوع نیاز کارفرمایان را تشخیص و اقدام به خرید انواع تجهیزات و سخت افزار مورد نیاز می نماید.

  شبکه اکتیو

  خدمات اکتیو

  خدمات اکتیو شبکه در آرمان حساب شامل تنظیمات و پیکربندی دستگاه های ارتباطی شبکه و مدیریت در یک مجتمع است. این تنظیم باعث می شود که یک شبکه در حال اجرا ، عملکرد مناسب داشته باشد. هر شبکه بر اساس کاربردها و نوع عملکرد خود نیازمند تجهیزات و تنظیمات فردی خود است. تا بهترین کارایی را با توجه به مسائل اقتصادی داشته باشد.

  شبکه پسیو

  خدمات پسیو

  خدمات پسیو شبکه در آرمان حساب از مهمترین بخش های نصب و راه اندازی شبکه است. که به خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه اشاره دارد. این خدمات تنها به عنوان نصب و راه اندازی زیرساخت شبکه، نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه و سرور، کابل کشی شبکه ساختار یافته و خدمات ترانکینگ، نصب و راه اندازی تلفن مرکزی، برق و یو پی اس اطلاق می شود.

  انواع واحد های مدیریتی خدمات IT​

  مدیران ارشد یا Administration

  این گروه از کارکنان حوزه فناوری اطلاعات مسئولیت استقرار و نظارت بر سیستم ها ، شبکه ها و برنامه های کاربردی را انجام می دهند. از دیگر وظایف ادمین ها می توان به مدیریت مجوز ها ، ارتقا نرم افزار ها ، آموزش کاربران ، امنیت شبکه ، مدیریت داده ها و رعایت الزامات فرآیند ها نام برد.

  خدمات آی تی در اصفهان
  کارشناسان پشتیبان آی تی

  کارشناسان پشتیبانی

  کارکنان واحد پشتیبانی در حوزه پاسخگویی به سوالات، جمع آوری اطلاعات و تلاش برای عیب یابی سخت افزارها و نرم افزارها تخصص دارند. پشتیبانی اغلب شامل مدیریت تجهیزات ، مدیریت بکاپ گیری و بازیابی داده ها و برنامه ها ، نظارت و تجزیه و تحلیل گزارش ها و نظارت بر عملکرد فرآیند ها و گردش کارها می باشد.

   

  توسعه دهندگان

  این گروه در ایجاد برنامه و رابط ها همانند API ها تخصص دارند. برنامه در طیف گستردهای از زبان های محبوب کدنویسی می شوند. و در جهت داشتن تعاملات و رفع محدودیت ها نیاز به ارتباط برنامه با زبان های مختلف کد نویسی یکی از الزامات می باشد. از دیگر خدمات توسعه دهندگان می توان به ایجاد وب سایت های تجاری تعاملی و تولید برنامه ها مختص تلفن های همراه نیز اشاره کرد.

   

  توسعه دهندگان آی تی
  شرکت خدمات it

  انطباق دهندگان

  واحدهای تجاری موظف به رعایت الزامات قانونی و نظارتی می باشند. کارکنان فناوری اطلاعات نقش ویژه ای در امنیت و نظارت بر دسترسی به داده ها و برنامه های کاربردی تجاری دارند، تا اطمینان حاصل شود که استفاده از منابع مطابق با سیاست های واحد تجاری می باشد. و همچنین الزامات قانونی را تامین می کند. این گروه بصورت مستمر با تیم های حقوقی و تجاری برای جلوگیری، کشف، بررسی و گزارش تخلفات در تعامل می باشند.

  دلیل اهمیت خدمات IT

  امروزه از دانش یا اطلاعات به عنوان منبع اصلی قدرت صنایع نامبرده می شود. شاید در این تعریف اغراق وجود داشته باشد. اما تعداد اندکی از مشاغل بزرگ یا کوچک می توانند بدون توانایی جمع آوری داده ها و تبدیل آنها با اطلاعات مفید در شرایط رقابتی فعلی باقی بمانند. فناوری اطلاعات ابزاری برای توسعه، پردازش، تجزیه و تحلیل، تبادل، ذخیره و ایمن سازی اطلاعات فراهم می نماید.

  واحد آی تی شرکت آرمان حساب اسپادانا با تکیه بر دانش مدیران و کارشناسان خود می کوشد تا نیازهای شرکت های کوچک و بزرگ را در زمینه مشاوره خرید و پیاده سازی انواع سخت افزار، تجهیزات شبکه، زیر ساخت تامین نماید. همچنین در واحد پشتیبانی با پاسخگویی و رفع ایرادات گزارش شده در اسرع وقت چالش های این حوزه را به حداقل ممکن برساند. واحد R&D فناوری اطلاعات آرمان حساب بصورت مستمر تلاش می کند تا جدیدترین راه حل های متناسب با نیازهای مشتریان را بومی سازی و در اختیار مشتریان قرار دهد.

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .