• 031 - 34008
 • خانهخدمات ITخدمات اکتیو شبکه

  خدمات اکتیو شبکه

  خدمات اکتیو شبکه

  خدمات اکتیو شبکه که یکی از مهم ترین بخش های پیاده سازی شبکه می باشد. شامل تنظیمات و پیکربندی دستگاه های ارتباطی شبکه و مدیریت در یک مجتمع است.  درواقع به مجموع فعالیت های نرم افزاری است که بر تجهیزات سخت افزاری شبکه اعمال می شود. این فعالیت ها در یک شبکه در حال اجرا ، باعث عملکرد مناسب می باشد. هر شبکه بر اساس کاربردها و نوع عملکرد خود، نیازمند تجهیزات و تنظیمات فردی خود است تا بهترین کارایی را با توجه به مسائل اقتصادی به دست آورد.

  خدمات شبکه اکتیو آرمان حساب

  تیم خدمات IT آرمان حساب در تلاش برای ارائه خدمات آی تی و خدمات شبکه در تمام سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک می باشد. همچنین آماده خدمت رسانی برای ارتقا و بهینه کردن شبکه می باشند.

  همان طور که می دانید خدمات شبکه دارای دو بخش کلی خدمات شبکه پسیو و خدمات شبکه اکتیو می باشند. که خدمات شبکه اکتیو به مجموعه خدماتی است که بعد از نصب و پیاده سازی خدمات پسیو انجام می شود. که به طور کلی شامل خدمات مجازی سازی سرور ، استقرار و پشتیبانی voip و ایجاد ارتباط بین دفاتر و شعب در زیر چندین نمونه از خدمات اکتیو شبکه را برای شما آورده ایم. تا با خدمات مجموعه ما در زمینه اکتیو آشنا شوید.

  نصب و پیکربندی مجازی سازی در خدمات اکتیو

  نصب و پیکربندی مجازی سازی

  شبکه مجازی سازی فرآیند ترکیب منابع شبکه سخت افزاری و نرم افزاری و عملکرد شبکه در یک نهاد اداری واحد مبتنی نرم افزار می باشد. که شامل اجرا برای سرویس های مختلف مانند دیتابیس ، اپلیکیشن ، سرور و ... می باشد.

  نصب و پیکربندی فایروال

  نصب و پیکربندی فایروال

  فایروال ها می توانند امنیت شبکه های سازمانی را تا حد زیادی افزایش دهند. و سازمان ها را قادر می سازند تا از دارایی ها و داده های خود در برابر عوامل مخرب محافظت کنند. اما برای این کار ، پیکربندی مناسب فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری ضروری است.

  مدیریت پهنای باند

  مدیریت پهنای باند

  مشکلات پهنای باند حتی می تواند بر خدمات حیاتی کسب و کار تاثیر بگذارد. و منجر به خرابی شبکه شود. به همین دلیل یکی از مسائل مهم در سازمان ها و شرکت ها مدیریت پهنای باند و هزینه های مربوطه می باشد.

  ارتباط بین شعب

  نصب راه اندازی دامین

  یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران سازمان ها نصب و راه اندازی شبکه های مجموعه خودشان می باشد. چرا که راه اندازی شبکه دامین و اکتیو دایرکتوری یک کار تخصصی و حساس می باشد. و باید توسط کارشناس مربوطه انجام شود.

  تلفن های تحت شبکه

  تلفن های تحت شبکه

  تلفن های تحت شبکه به برقراری تماس های تلفن در مراکز ادرای ، سازمان ها و مجموعه های تجاری بر روی بستر شبکه IP می باشد. که شامل پیاده سازی انواع تلفن های سانترال و VOIP می باشد.

  بکاپ گیری

  بکاپ گیری

  نسخه پشتیبان گیری یک کپی از داده های مهم است. که در یک مکان جایگزین ذخیره می شود. که در صورت حذف یا خراب شدن فایل اصلی قابل بازیابی می باشد.

  کانفیگ سیسکو و میکروتیک

  کانفیگ سیسکو و میکروتیک

  پیکربندی تجهیزات شبکه اکتیو مانند سوئیچ و روتر های سیسکو و میکروتیک مهم ترین بخش خدمات شبکه اکتیو برای راه اندازی شبکه می باشد. که باید توسط کارشناس متخصص انجام شود.

  ارتباط بین شعب

  ارتباط بین شعب

  ارتباط بین مجموعه های که بیش از یک دفتر دارند امکان پذیر نمی باشد. برای سهولت و سرعت در انتقال اطلاعات بین این شعب ها استفاده از ارتباط تحت شبکه امری ضروری است.

  مراحل خدمات اکتیو شبکه آرمان حساب

  مشاور راه اندازی شبکه اکتیو

  در مرحله قبل از این که شبکه را راه اندازی کنید، کارشناسان متخصص آرمان حساب با بررسی وضعیت فعلی شبکه و امکانات موجود در مجموعه شما ، بهترین و کم هزینه ترین راهکار متناسب با نیازها و اهداف شما را به صورت رایگان ارائه می کنند. 

  مشاوره راه اندازی شبکه اکتیو
  راه اندازی شبکه اکتیو

  راه اندازی شبکه اکتیو

  در این مرحله پس از تایید کارفرما ، کارشناسان ما سرویس ها و نرم افزار های مورد نیاز را در شبکه شما نصب و راه اندازی می کنند. و بعد از تست آن و رفع ایرادات احتمالی به شما تحویل داده می شود. همچنین در صورت نیاز جلسات آموزشی نیز برای شما تشکیل می شود. 

  پشتیبان از سیستم ها

  تیم خدمات IT آرمان حساب بعد از نصب و راه اندازی شبکه ، مشتریان خود را تنها نمی گذارند. شما می توانید کوچکترین مشکلات خود در زمینه شبکه اکتیو را از ما بپرسید. کارشناسان آرمان حساب در کمترین زمان ممکن پاسخ گویی سوالات تخصصی شما در زمینه شبکه اکتیو می باشند.

  پشتیبانی از سیستم ها در خدمات شبکه اکتیو

  حفظ امنیت در ارائه خدمات اکتیو

  یکی از موارد مهمی که برای مدیران مجموعه بسیار مهم است. محرمانه بودن اطلاعات و داده های موجود در هر شبکه می باشد. شرکت آرمان حساب با کارشناسان متخصص و با تجربه در زمینه ارائه انواع خدمات IT توانسته تمام پروتکل های حفظ محرمانگی اطلاعات را به کار بگیرد.

  بهتر است بدانید که در زمان پیاده سازی شبکه مهم ترین موردی که باید به آن توجه کرد حفظ امنیت شبکه می باشد. بنابراین باید بهترین روش را برای امنیت شبکه در هنگام اجرا به کار برد.

   

  تجهیزات شبکه اکتیو

  اجزای شبکه اکتیو آن دسته از دستگاه هایی هستند که به نوعی به طور فعال با سیگنال ها کار می کنند. و بر جریان الکتریکی تاثیر می گذارند. که می توان آن را قطع و وصل کنید. تجهیزات شبکه اکتیو برای ایجاد تعادل بار هنگام ارسال و دریافت بسته ها طراحی شده اند. این به شما امکان می دهد تا به طور موثر از منابع موجود استفاده کنید و از تجهیزات در برابر خرابی محافظت کنید.

  در زیر به چند مورد از تجهیزات شبکه اکتیو اشاره کرده ایم.

  سرور

  سوئیچ

  روتر

  مودم اینترنت

  اکسس پوینت

  پرینتر

  کامپیوتر

  دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات

  تعرفه خدمات شبکه اکتیو

  در پاسخ به سوال اینکه تعرفه خدمات شبکه اکتیو به چه صورت است. باید بدانید که تعرفه این خدمات پس از مشخص شدن نوع تجهیزات و سرویس های مورد نیاز مشتریان و متراژ محل پروژه تعیین می شود. برای مشاوره می توانید با ما در تماس باشید. تا کارشناسان ما شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .