• 031 - 34008
 • خانهخدمات ITخدمات پسیو شبکهاستقرار دوربین مداربسته

  استقرار دوربین مداربسته

  استقرار دوربین مدار بسته
  استقرار دوربین مدار بسته

  استقرار دوربین مداربسته یکی از خدمات شبکه پسیو می باشد. که توسط تیم متخصص آی تی آرمان حساب انجام می شود. همان طور که می دانید دوربین های مدار بسته، اماکن عمومی و اماکن خصوصی را کنترل می کنند. اینها برای امنیت، کنترل ترافیک و به طور گسترده در محیط های شلوغ استفاده می شوند. دوربین ها بسته به مکان هایی که در آن نصب می شوند، دسته بندی های مختلفی دارند. به عنوان مثال دوربین هایی که در یک شرکت یا بانک نصب می شوند، با دوربین های خیابانی متفاوت هستند.

  یکی از ویژگی های دوربین تصویری این است که می توانید تصاویر دوربین را در مناطق دور، حتی خارج از شهر یا کشور از طریق شبکه و اینترنت مشاهده کنید. این ویژگی به ما امکان می دهد در مکان هایی که حضور نداریم نظارت بیشتری داشته باشیم.

  برای نصب و پیکربندی دوربین مداربسته، دانستن دانش فنی اولیه برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای مشتری ضروری است. به همین علت باید توسط تیم متخصص خدمات IT انجام شود . سیستم دوربین مدار بسته مجموعه ای از دوربین های متصل به اتاق کنترل نظارت است. که با استفاده از شبکه آنالوگ یا شبکه IP استفاده می شود. همچنین شامل اجزایی مانند نمایشگرها و دستگاه های ضبط است.

  خدمات دوربین مدار بسته در آرمان حساب

  نصب دوربین مدار بسته

  اگر می خواهید امنیت محل کار و زندگی خود را تضمین کنید، نصب سیستم های امنیتی گام مهمی است که باید بردارید. اگر قصد نصب دوربین مدار بسته در محل خود را دارید، بهتر است به تجربه و تخصص مهندسین گروه آی تی آرمان حساب اعتماد کنید.

  عیب یابی دوربین مدار بسته

  حل مشکلات سیستم های امنیتی و نظارت تصویری شما در تخصص مهندسین آرمان حساب می باشد. پس از خرید و نصب دوربین مداربسته با گذشت زمان ممکن است مشکلات دوربین مداربسته در سیستم ظاهر شود. تشخیص و رفع عیوب سیستم های نظارتی و امنیتی نیز نیازمند کارشناسان حرفه ای و مجرب است.

  پشتیبانی دوربین مدار بسته

  مهندسان آرمان حساب علاوه بر نصب دوربین های مداربسته شما می توانند به صورت دوره ای سیستم را نیز بررسی و نگهداری کنند. علاوه بر این بنا به نیاز شما می توانند پشتیبانی فنی مستمری از اتاق مانیتور دوربین مداربسته شما داشته باشند.

  انواع دوربین های مداربسته

  دوربین های مدار بسته براساس روش دریافت سیگنال انواع مختلفی دارند. که در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم.

  دوربین مداربسته تحت شبکه

  دوربین تحت شبکه یا IP Camera یک دوربین امنیتی است که توسط کابل یا امواج بی سیم به شبکه متصل می شود. این دوربین ها اطلاعات را با استفاده از پروتکل های شبکه ارسال می کنند. اگر نرم افزار مناسبی دارید، می توان آنها را از راه دور با استفاده از رایانه یا تلفن هوشمند خود کنترل کرد. آنها به یک NVR (ضبط کننده ویدئوی شبکه) متصل هستند که بلافاصله پس از ضبط، فیلم را ذخیره می کند. این نوع دوربین امنیتی یک راه حل ایده آل برای استفاده در منزل و محل کار و همچنین برای نصب در مکان های عمومی مانند رستوران ها، هتل ها و سایر مشاغل است.

  دوربین مداربسته تحت شبکه
  دوربین مداربسته آنالوگ

  دوربین مداربسته آنالوگ

  دوربین مداربسته آنالوگ به سیستم دوربین مداربسته ای گفته می شود، که از انتقال آنالوگ سیگنال های تصویری و صوتی استفاده می کند. این نوع دوربین های مداربسته برای دهه ها به عنوان محبوب ترین روش برای انتقال ویدئو استفاده می شود. تکنولوژی مورد استفاده در این نوع دوربین مداربسته آنالوگ بوده و دستگاهی که از دوربین های آنالوگ فیلم ضبط می کند، DVR (ضبط کننده فیلم دیجیتال) نام دارد. نصب دوربین های آنالوگ آسان است. و کاربر نهایی می تواند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشد.

  دوربین مداربسته آنالوگ

  سخن آخر

  بسیاری از شرکت ها خدمات فروش و نصب دوربین مدار بسته را در ایران ارائه می دهند. اما مهم ترین عامل برای همکاری با این شرکت ها، قابلیت اطمینان آنهاست. در اغلب موارد این شرکت ها پس از یک یا دو سال منحل می شوند. که باعث می شود در آینده از خدمات پشتیباتی آنها محروم شوید. شرکت آرمان حساب با سابقه ای که در زمینه خدمات نصب دوربین مدار بسته دارد، انتخابی مطمئن برای شماست. همچنین می توانید برای انتخاب مناسب دوربین مداربسته مقاله راهنمای انتخاب بهترین دوربین مداربسته را مطالعه کنید. 

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .