• 031 - 34008
 • خانهخدمات ITخدمات اکتیو شبکهاستقرار و پشتیبانی VOIP

  استقرار و پشتیبانی VOIP

  خدمات استقرار و پشتیبانی VOIP

  سیستم تلفن VOIP

  سیستم تلفن  VOIP یا پروتکل صدا بر بستر اینترنت از خدمات اکتیو شبکه و خدمات IT می باشد. که به شما امکان می دهد با استفاده از پهنای باند اینترنتی به جای خط تلفن سنتی تماس صوتی و تصویری برقرار کنید. برخی از سرویس های VOIP ممکن است فقط به شما اجازه تماس تنها با افرادی که از همان سرویس استفاده می کنند را دهند.

  اما برخی دیگر ممکن است اجازه تماس تلفنی با هر کسی که شماره تلفنی دارد از جمله شماره های شهری، بین شهری، تلفن همراه و بین الملل تماس بگیرید. همچنین، در حالی که برخی از سرویس های VOIP تنها بروی کامیپوتر شما یا یک تلفن تحت شبکه کار می کنند، برخی دیگر به شما این امکان را می دهند که از یک تلفن سنتی متصل به آداپتور VOIP استفاده نمایید.

  خدمات VOIP آرمان حساب

  استقرار VOIP

  استقرار VOIP از اهمیت به سزایی برخوردار است. زیرا شما در زمان پیاده سازی VOIP باید تصمیم گیری کنید از مرکز تلفن سخت افزاری استفاده نمایید یا نرم افزاری. بهتر است تلفن های سنتی خود را با دستگاه مبدل به سرویس VOIP متصل کنید. یا تلفن تحت شبکه خریداری کنید. یا حتی اگر تصمیم گرفتید از کامپیوترهای خود استفاده نمایید از چه نرم افزاری و چه هدست مخصوصی استفاده نمایید. کارشناسان شرکت آرمان حساب با سابقه پیاده سازی انواع سرویس های ویپ می توانند با مشاوره تخصصی به شما یک سرویس ویپ با امکانات مورد نیاز شما، کیفیت بالا و مقرون بصرفه پیشنهاد و پیاده سازی نمایند.

  استقرار و پشتیبانی VOIP
  VOIP6

  پشتیبانی VOIP

  پشتیبانی سرویس های VOIP از تخصصی ترین خدمات شرکت های فناوری اطلاعات می باشد. با توجه به قابلیت های فراوان توسعه سرویس VOIP و نیازهای روز افزون شرکت جهت بهره مندی از تمام امکانات تیم های پشتیبانی در مرحله بعد از استقرار در کنار شرکت ها هستند. تا بر اساس نیاز آن ها قابلیت های جدید را پیاده سازی، سیستم های ویپ را ارتقا و مشکلات احتمالی را برطرف کنند.

  نحوه کار VOIP

  سرویس VOIP صدای شما را به سیگنال دیجیتالی تبدیل می کند. که از طریق اینترنت منتقل می شود. اگر با یک شماره تلفن معمولی تماس می گیرید، سیگنال قبل از رسیدن به مقصد تبدیل به سیگنال آنالوگ یا معمولی می شود. VOIP می تواند امکان برقراری تماس از طریق رایانه، تلفن VOIP یا تلفن سنتی متصل به آداپتور VOIP را بدهد. علاوه بر این هات اسپات های موجود در مکان هایی همانند فرودگاه ها، پارک و کافه ها به شما امکان اتصال به اینترنت را می دهند. و شما می توانید همچنین از خدمات VOIP استفاده نمایید.

  تجهیزات مورد نیاز VOIP

  تجهیزات مورد نیاز VOIP همانطور که قبلا هم بیان کردیم با توجه به پیاده سازی VOIP بر بستر اینترنت، تامین یک سرویس اینترنت با پهنای باند مناسب از اصلی ترین نیازهای شما می باشد. در گام بعدی شما نیازمند یک سرویس مرکز تلفن دارید. همچنین جهت استفاده از سرویس ویپ شما می توانید از تلفن های شبکه یا اصطلاحا تلفن VOIP استفاده نمایید. یا می توانید از رایانه و نرم افزارهای مختص آن استفاده نمایید. در صورتیکه قصد استفاده از رایانه را دارید مطمئنا باید یک هدست مناسب نیز تهیه کنید. اگر تصمیم گرفتید از تلفن های سنتی خود استفاده کنید حتما باید به تهیه آداپتورهای VOIP نیز فکر کنید.

  هزینه نصب و راه اندازی VOIP

  هزینه راه اندازی ویپ یکی از مسائلی که برای سازمان ها و شرکت ها سوال می شود. بهتر است بدانید که نصب و راه اندازی ویپ به انتخاب شما بستگی دارد. که این هزینه ها به دو نوع هزینه راه اندازی زیر ساختی و هزینه راه اندازی برنامه سیستم ویپ تقسیم می شود. ولی نگران نباشید شما با این سیستم تلفن در هزینه های سازمان نیز صرفه جویی می کنید.

  عواملی که در تعیین هزینه های سیستم ویپ تاثیر می گذارد عبارتند از :

  تعداد کاربران سیستم تلفن تحت شبکه و ورودی های آن

  امکانات سیستم تلفن تحت شبکه

  تلفن های تحت شبکه

 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .