• 031 - 34008
 • خانهخدمات ITخدمات پسیو شبکهمشاوره و استقرار شبکه

  مشاوره و استقرار شبکه

  مشاوره و استقرار شبکه
  مشاوره و استقرار شبکه

  مشاوره و استقرار شبکه یکی از خدمات شبکه پسیو می باشد. که در آرمان حساب توسط تیم متخصص آی تی انجام می شود. اگر کسب و کار شما بیش از پنج ایستگاه کاری کامپیوتر و چندین چاپگر استفاده می کند، زمان دریافت مشاوره جهت استقرار و نصب یک شبکه در مجموعه شما فرا رسیده است. شبکه ها همکاری کارآمد بین کارکنان ، استفاده بهتر از منابع، مدیریت متمرکز و پشتیبان گیری متمرکز را تسهیل می کنند. پیاده سازی شبکه آسان و ارزان نیست، اما مزایای بهره وری، امنیت و پایداری برای توجیه حرکت رو به جلو کافی است.

  خدمات مشاوره و استقرار شبکه در آرمان حساب

  در آرمان حساب در مشاوره قبل از استقرار شبکه ، نیازهای شما بررسی می گردد. و بعد از آن در مرحله اول بر اساس نیاز شما سخت افزار مناسب به شما پیشنهاد می گردد. و جانمایی سیستم ها و سخت افزارها مشخص می گردد، و در نهایت ترجیجا سعی بر ایجاد شبکه بر بستر کابل شبکه و در صورت عدم امکان پیش بینی شبکه وایرلس می گردد، سپس نقشه های تهیه شده اجرا می گردد.

  مشاوره طراحی و تجهیزات شبکه

  راه اندازی شبکه

  پشتیبانی و نگهداری شبکه

  مزایای استقرار شبکه در سازمان ها

  استقرار شبکه در سازمان ها می تواند مزایای با خود داشته باشد. که در ادامه سعی می کنیم به برخی از آنها اشاره کنیم. در این مقاله مقصود ما از استقرار شبکه تنها بخش پسیو و سخت افزاری نیست زیرا مزایای استقرار شبکه های کامپیوتری زمانی قابل استفاده می باشد که از ترکیب خدمات شبکه اکتیو و پسیو استفاده نمایید.

  منابع مشترک

  استقرار شبکه‌ها به کارمندان شما امکان می‌دهند پرینترها، اسکنرها، دستگاه‌های فکس، دستگاه‌های کپی و اتصالات اینترنتی را به اشتراک بگذارند. در اینصورت شما این امکان را دارید به جای پنج چاپگر، یک چاپگر بخرید و در قیمت خرید و همچنین هزینه‌های نگهداری مستمر صرفه‌جویی کنید. اتصال اینترنت مشترک به شما امکان می دهد دسترسی به اینترنت را با فایروال یا سرور پروکسی کنترل کنید. و از شرکت خود در برابر مسئولیت ناشی از سوء استفاده کارمندان محافظت کنید.

  مشاوره و استقرار شبکه
  مشاوره و استقرار شبکه

  مدیریت متمرکز

  اکثر مشاغل به حداقل یک کامپیوتر جهت ثبت اطلاعات مالی و سوابق تجاری خود نیاز دارند. هنگامی که تعداد رایانه های به پنچ یا 10 عدد افزایش می یابد، مدیریت کاربرها و سیستم ها قدری دشوار می گردد. استقرار یک شبکه مبتنی بر سرور مدیریت متمرکز کاربرها و همچنین اطلاعات کسب و کار شما را تسهیل می کند و شما می توانید اطمینان حاصل کنید که امنیت اطلاعات شما تامین و همچنین کاربران تنها به اطلاعاتی که مورد نیاز جهت انجام وظایف آنها است دسترسی دارند.

  مشاوره و استقرار شبکه

  کارایی و همکاری

  شبکه ها اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری در کار را برای کارمندان بسیار آسان تر می کند. حمل کاغذ از دفتری به دفتر دیگر یا حتی یک نوع دستگاه ذخیره سازی قابل حمل به اندازه ذخیره اطلاعات در یک سرور متمرکز برای دسترسی همه کسانی که مجاز به دسترسی به آن هستند کارآمد نیست. این می تواند سرعت تحویل پروژه و افزایش خلاقیت تیم شما را افزایش دهد.

  مشاوره و استقرار شبکه

  ذخیره سازی متمرکز و پشتیبان گیری

  اگر تا به حال اطلاعات خود را به دلیل خرابی رایانه از دست داده اید، از اهمیت یک استراتژی پشتیبان خوب آگاه هستید. شما نمی توانید مطمئن باشید که از تمام داده های حیاتی در ایستگاه های کاری مستقل به طور منظم پشتیبان گیری می شود. استقرار شبکه ها به شما این امکان را می دهند که داده ها را به صورت مرکزی ذخیره کنید و اطمینان حاصل کنید که از تمام داده های حیاتی در یک برنامه از پیش تعیین شده نسخه پشتیبان تهیه می شود. می‌توانید این روش را خودکار کنید تا هیچ مداخله‌ای از کاربر به جز یک اپراتور که هر روز گزارش‌ها را بررسی می‌کند، درگیر نباشد.

  دسترسی از راه دور

  اگر می‌خواهید به کارمندان خود این فرصت را بدهید که از راه دور کار کنند یا از خانه کار کنند، می‌توانید از یک شبکه برای تسهیل دسترسی از راه دور استفاده کنید. این به هر کسی که یک شناسه کاربری و رمز عبور در شبکه شما دارد اجازه می‌دهد تا از راحتی خانه خود پیوندی به شبکه شما ایجاد کند. این می تواند به ویژه برای پرسنل پشتیبانی که در نیمه های شب برای کمک تماس دریافت می کنند مفید باشد. مطمئن شوید که از یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN برای اتصال از راه دور استفاده می کنید تا امنیت کافی برای شبکه داخلی خود ایجاد کنید.

  مشاوره و استقرار شبکه
 • تلفن تماس : 031 - 34008
  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .