• 031 - 34008
 • خانهخدمات حسابداری مالیاتی

  خدمات حسابداری مالیاتی

  بدون نگرانی بابت جریمه مالیاتی اظهار نامه مالیاتی خود را ارسال کنید

  برای تحول کسب و کار خود آماده اید؟

  چالش های امور مالیاتی همیشه معضل سازمان ها بوده است

  درگیری های مالیاتی همیشه یکی از دردسر های مدیرانی که نیروی متخصص مالیاتی ندارند بوده است. نبود نیروی متخصص، هزینه های بالا، نبود تجهیزات و فضای کافی، عدم اعتماد به افراد و… از جمله مهمترین دلایل عدم تمایل سازمان ها به جذب نیروی مالیاتی بوده است.

  اهیمت امور مالیاتی بر کسی پوشیده نیست. سهل انگاری در مباحث و امور مالیاتی باعث جریمه مالیاتی شرکت می شود. اینجاست که نیاز به حضور متخصص امور مالیاتی جلوه ویژه ای به خود می گیرد.

  برای همین حتی دیده می شود که شرکت ها اقدام به تشکیل تیم مالیاتی می کنند. حتی در کسب و کارهای با حجم فعالیت متوسط نیز نیاز به داشتن نیروی متخصص حسابداری بسیار اهمیت دارد.

  برخی از کسب و کارها سعی می کنند با استخدام حسابداران کم تجربه برای امور مالیاتی خود در هزینه های خود صرفه جویی کنند که کاری بسیار اشتباهی است. همین سازمان ها در ادامه به دلیل اشتباهات حسابداران کم تجربه در امور مالیاتی، چندین برابر بیشتر از مبلغ هزینه دستمزد متخصص امور مالیاتی باید جریمه مالیات بدهند.

  بهترین راه حل برای سر و سامان دادن به امور مالیاتی کار با مؤسسه های حسابداری می باشد. اما چرا؟

  مؤسسه حسابداری با استخدام نیروی متخصص مالیاتی، امور مالیاتی چند شرکت را بر عهده می گیرد. 

  بنابراین با هزینه بسیار کمتر نسبت به استخدام نیروی مالیاتی و یا حتی تشکیل تیم مالیاتی می تواند کارهای مالیاتی شما را انجام دهد.

   

  شما بعد از همکاری با مؤسسه آرمان حساب خواهید دید که دیگر نیازی به درگیری در امور مالیاتی ندارید و می توانید با خیالی راحت به فکر پیشرفت کسب و کار خود باشید.

   

  ما دقیقا برای شما چه کاری انجام می دهیم:

  اگر شما دارید این متن را میخوانید پس جزو معدود مدیرانی هستید که یکی از مهمترین نقطه ضعف های اصلی کسب و کار خود را شناسایی کرده اید و به دنبال برطرف کردن آن هستید.

  آرمان حساب در بخش خدمات حسابداری مالی دیدی بسیار کامل از آینده کسب و کارتان به شما می دهد. ما به شما کمک می کنیم آینده شرکت خود را بهتر ببینید و بهترین تصمیم را برای رسیدن به سود بالاتر و رشد کسب و کار خود بگیرید.

  اطلاعات و داده های مالی پیچده را در قالب گزارش هایی ساده و قابل فهم ارائه می دهیم

  خدمات حسابداری مالیاتی

  از دیگر خدمات آرمان حساب:

  برشی از اقدامات مالیاتی آرمان حساب برای کسب و کار شما:

  خدمات حسابداری مالیاتی مربوط به شرکتها و اشخاص حقیقی:

   تشکیل پرونده مالیاتی، دریافت کد اقتصادی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد، تهیه و تنظیم گزارشات و ارسال معاملات فصلی(خرید و فروش فصلی)، تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده و دریافت گواهینامه ارزش افزوده، تهیه و تنظیم گزارشات و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تهیه و تدوین انواع لوایح مالیاتی، شرکت در کمیسیونهای حل اختلاف و دفاع از پرونده های مختلف مالیاتی و…

  مؤسسه حسابداری آرمان حساب با در اختیار داشتن نیروی متخصص مالیاتی شما را در رفع مشکلات مالیاتی همراهی می کند.

   

  چرا باید آرمان حساب را انتخاب کنیم:

  روش کار ما به این شکل بوده که تمامی مشکلات و نقطه قوت های کسب و کار شما را برسی میکنیم. ما نقشه راهی قدم به قدم در اختیار شما قرار می دهیم. هر یک از این قدم های پله ای است برای رفع موانع مالی شما. از همه مهمتر ما در تک تک این قدم ها شما را تنها نمی گذاریم.


  شاید ادعای بهترین بودن در میان انبوه کسانی که ادعا بهترین بودن را دارند کار حرفه ای نباشد اما به جرأت می توانیم ادعا کنیم ما مسؤلیت پذیر ترین هستیم. 

  موفقیت امروز کسب و کار شما با راهکارهای ما، در آینده مسبب جلب اعتماد دیگر مشتریان به ما می شود.

  اگر هنوز در مورد خدمات ما اطمینان حاصل نکرده اید، می توانید با ما تماس گرفته و به صورت حضوری و تصویری از کارشناسان آرمان حساب مشاوره رایگان دریافت کنید.


  تمام حقوق این وبسایت برای آرمان حساب محفوظ است .
  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم